O nas

Geneza firmy Utikom - smartfonia, sięga aż 2007 roku, kiedy to swoją "przygodę" z branżą telekomunikacyjną rozpoczął twórca i właściciel marki - Łukasz Krzystała. Wprawdzie minęło siedem lat zanim na rynku pojawił się Utikom, jednakże to dzięki pracy w jednym z ówczesnych telekomów narodził się pomysł otwarcia własnej działalności oferującej kompleksowe usługi dotyczące branży telekomunikacyjnej (więcej w zakładce "Oferta").

W grudniu 2014 roku, kiedy to w Wodzisławiu Śląskim otwarto Galerię Karuzela, zapadła decyzja o otwarciu wyspy handlowej oferującej wspomniane usługi. Początkowo skład tworzył właściciel, a także dorywczo znajomi i rodzina. Szybko okazało się, że mieszkańcy Wodzisławia i okolic docenili miłe i uczciwe podejście, doświadczenie, a także dobrą jakość oferowanych produktów, co zaskutkowało powiększeniem się etatowego składu o Marcina. W niedługim czasie dołączył kolejny doświadczony w branży pracownik - Daniel, a w Styczniu 2019 roku skład uzupełniła Basia. W ten oto sposób wykrystalizował się obecnie obsługujący Państwa i służący zawsze dobrą radą i uśmiechem skład firmy:)

Prócz wieloletniego doświadczenia w sprzedaży, każdy z pracowników cechuje się zawsze indywidualnym podejście do Klienta, a także chęcią pomocy w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. 
Jesteśmy zdania, iż klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też tak bardzo zwracamy uwagę na Państwa zadowolenie, z miłą chęcią przyjmując pochwały, a także z pokorą wsłuchujemy się w Państwa spostrzeżenia i wskazówki.